Filiżanka espresso WMF Barista 60 ml

Cana: 69,00 zł brutto
Nr. handlowy: 06 8620 6040
GDZIE KUPIĆ?

Jeśli potrzebujesz więcej informacji wyślij wiadomość tekstową, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą lub wyśle e-mailem fachową odpowiedź w ciągu kilku godzin.
Jeżeli chcesz uzyskać odpowiedź natychmiast pozostajemy do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu 602 138 644 (W godzinach od 8-20 przez 7 dni w tygodniu).
OPIS:
Porcelanowa filiżanka z podstawką oraz łyżeczką ze stali nierdzewnej Cromargan
(opatentowany i zarejestrowany przez firmę WMF skład stali szlachetnej 18/10).

Porcelanowa podstawka z wyprofilowanym
po środku elementem ustalającym, to niewątpliwie bardzo przemyślane i praktyczne rozwiązanie zabezpieczające przed niepożądanym przesuwaniem filiżanki. Usytuowanie
i wyeksponowanie logo WMF centralnie na elemencie ustalającym położenie filiżanki,
to przemyślany zabieg designerski. Odpowiednio wyprofilowany kształt w centrum podstawki oraz wgłębienie na spodzie filiżanki zapewnia jej stabilność.

Wymiary:

  • wysokość: 6 cm
  • pojemność: 60 ml

Podobnie jak w przypadku kieliszków do wina, w których liczy się precyzja wykonania, również filiżanki WMF dopracowane są w niemal najdrobniejszych detalach.

Tak, aby każdy łyk stał się niezapomnianym przeżyciem.

Trzy cechy filiżanek determinują ten fakt:

1. Wymiar
Kawa musi rozwijać swoją indywidualność i potrzebuje przestrzeni: wysokość i średnica filiżanek zapewnia zawsze idealną objętość napoju.

2. Grubość materiału
Grube ścianki i podstawka zapewniają długotrwałe utrzymanie ciepła, tak abyś mógł na dłużej cieszyć się aromatem swojego ulubionego napoju kawowego.

3. Kształt
Kształt tulipana – poszerzając się ku górze – to cecha projektu, która zapewnia zawsze równomierny wygląd kawy z możliwością rozwoju smaku i aromatu.