Ekspres do kawy – WMF 1000 Pro S Barista

Cena: 13.490 zł brutto
Nr. handlowy: 61 3026 0010

GDZIE KUPIĆ?

Jeśli potrzebujesz więcej informacji wyślij wiadomość tekstową, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą lub wyśle e-mailem fachową odpowiedź w ciągu kilku godzin.
Jeżeli chcesz uzyskać odpowiedź natychmiast pozostajemy do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu 602 138 644 (W godzinach od 8-20 przez 7 dni w tygodniu)

Eleganckie wzornictwo i najwyższa jakość kawy to LUKSUS, który KUSI.

Luksus to narkotyk, który budzi i zaspokaja nasze pożądanie.

Z każdym dniem jesteśmy coraz bardziej świadomi trendów w designie i przykładamy coraz większą wagę do wysokiej jakości wykonania przedmiotów, którymi się otaczamy.

Ich piękno i wysoka jakość jest spełnieniem naszych oczekiwań ale też gwarancją wewnętrznej satysfakcji z ich spełnienia.

NIEMIECKA marka WMF wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających smakoszy czarnego napoju oraz wszystkich jego mlecznych kombinacji, stworzyła jedyny w swoim rodzaju, ekskluzywny ekspres ciśnieniowy WMF 1000 Pro S Barista. Urządzenie, którego funkcjonalność oraz niepowtarzalny design wytyczają nowy kierunek w segmencie ekskluzywnych ekspresów do kawy.

WMF 1000 Pro S Barista na każdym etapie powstawania – od projektu po efekt końcowy – tworzony był z troską o najwyższą jakość, jak również z myślą, że stanie się on bestsellerem w segmencie automatycznych ekspresów ciśnieniowych.

Pozwólmy więc sobie na odrobinę luksusu i podarujmy chwilę odprężenia przy filiżance mocnego Espresso lub delikatnego Latte Macchiato, które dzięki urządzeniu WMF 1000 Pro S Barista możemy z łatwością przygotować w domowym zaciszu.

 

Czerpiąc ze Swojej 125-letniej wiedzy i doświadczenia w branży gastronomicznej, inżynierowie WMF stworzyli najnowszą odsłonę ekspresu WMF 1000 Pro. Udoskonalony o nowe funkcje model WMF 1000 Pro S Barista, którego premiera odbyła się w 2011 roku, szturmem wdarł się na rynek automatycznych ekspresów z miejsca stając się światowym bestsellerem.


Kawa powinna być gorąca jak piekło, czarna jak diabeł, czysta jak anioł i słodka jak miłość…

Doceń jego zalety:

WMF Steam Jet WMF Silence-System WMF Ambient light Ekspresy WMF
WMF Steam Jet – podgrzewacz parowy dla 2 filiżanek WMF nieustannie stara się, aby Twoja kawa smakowała zawsze wyjątkowo, zarówno w ciepłe jak i chłodniejsze dni. Dlatego też zadbano o to, aby Espresso było silne i gorące. Podawane w zimnych filiżankach szybko traci temperaturę, a idealna crema przestaje być już cremą. Dzięki zastosowaniu podgrzewacza parowego Steam Jet, taka sytuacja już się nie zdarzy.Umieść jedną lub dwie filiżanki (do góry dnem), naciśnij przycisk Steam Jet, a już po chwili będziesz mógł dłużej rozkoszować się smakiem prawdziwego, gorącego Espresso. WMF Silence-System – tłumienie dźwięku pracy modułu zaparzającego Teraz przyrządzanie kawy to nie tylko przyjemność, ale i komfort w użytku domowym. Dzięki zastosowaniu obudowy izolacyjnej w module zaparzającym dźwięk jego pracy nie stanie się już przykrym doznaniem dla Twoich uszu. Stylowe podświetlenie filiżanek. Idealnie wkomponowujące się w estetykę ekspresu podświetlenie filiżanek i samego frontu. Indywidualny gust – regulacja mocy kawy w zależności od pojemności filiżanki Użyj tego programu w celu ustawienia intensywności napojów kawowych w stosunku do rozmiaru kubka, tak aby osiągnąć ten sam smak w większej filiżance.
Funkcja Dzbanka WMF Eko mode WMF WMF 1000s WMF 1000 S Pro Barista
Funkcja „Dzbanka” – dla 2, 4, 6 czy 8 filiżanek Cafe CremeJeśli potrzebujesz nieco więcej, ekspres przygotuje do 8 filiżanek (1 litr) Cafe Creme za naciśnięciem jednego przycisku. 4 tryby pracy ECO i funkcja Zero Energy. Nie chcesz tracić więcej energii, niż potrzebujesz?! Użyj jednego z czterech trybów ECO przystosowanych i opracowanych do indywidualnych upodobań.Tryb 1 – dla miłośników napojów mlecznych – cappuccino w każdej chwili i bez zwłoki Tryb 2 – bez czasu oczekiwania dla Cafe Creme lub Espresso Tryb 3 i 4 – napoje mleczne lub kawy czarne po krótkim czasie oczekiwania Ekspres biurowy. Dzięki zastosowaniu dodatkowych akcesorii (np. nadstawka zbiornika ziarna), ekspres stanie się bardziej przyjazny w eksploatacji biurowej. Wygląd również ma znaczenie. Wysoki połysk polerowanej stali nierdzewnej i uznany design sprawi, że nikt nie przejdzie obok niego obojętnie.
WMF Perfect-Extraction-System All-In-One WMF WMF Perfect-Extraction-System2 WMFProfesjonalny
Wybierz Swoją ulubioną kawę. Teraz możesz zaprogramować pod przyciskami szeroki wachlarz kompozycji kawowych. Ustaw indywidualne parametry napojów, a z uniwersalnej wylewki popłynie:
Ristretto – małe, potężne i wielce skuteczne
Espresso – mała czarna z mocnym aromatem i charakterystyczną Cremą
Cafe Crema – średnia o normalnej mocy. Idealna na rozbudzenie w chłodne, leniwe dni
Cafe au Lait – gorąca kawa z ciepłym mlekiem, o karmelowo-brązowym kolorze
Cappuccino – mleczne espresso z delikatną pianką
Latte Macchiato – trójwarstwowy napój mleczny
Espresso Macchiato – espresso z odrobiną spienionego mleka
Ponadto możliwe jest dozowanie ciepłego mleka i mleka spienionego oraz gorącej wody np. na herbatę
Ekspres wyposażony jest w automatyczny przełącznik: mleko spienione/mleko nie spienione
Wylewka uniwersalna All-In-One WMF – jedna do wszystkiego. Wylewka uniwersalna All-In-One WMF stanowi jednocześnie wylewkę kawy i mleka. Poza tym można regulować jej wysokość, tak aby można było pod nią podstawić zarówno filiżankę do Espresso jak i szklankę do Latte Macchiato. Aby móc cieszyć się smakiem kawy we dwoje, dzięki podwójnej dyszy mleka, można zaparzyć jednocześnie dwie porcje Cappuccino i Latte Macchiato. W najwyższej pozycji wylewka uniwersalna All-In-One wydaje mleko. Po przesunięciu wylewki All-In-One nieco w dół, wydawane będzie mleko spienione. WMF Perfect-Extraction-System – doskonały system ekstrakcji Każde ziarenko kawy zawiera ok. 1200 składników, które wpływają na smak i aromat napoju. Aby je wydobyć potrzebna jest niezwykła precyzja ustawień stopnia mielenia ziarna. Profesjonalny system parzenia WMF. Profesjonalny moduł zaparzający to serce ekspresu. Jego waga – 1,2 kg czyni go jednym z najcięższych w swojej klasie, ze względu na wysokiej jakości materiały, z których został zbudowany. Masywna konstrukcja pozwala na utrzymanie stałego ciśnienia 16 bar i wysokiej temperatury.Technologia, innowacyjność oraz jakość i niezawodność modułu zaparzającego ekspresu WMF 1000 proS została przeniesiona z profesjonalnych ekspresów dedykowanych do gastronomii przez firmę WMF. Dzięki wysokiej jakości i niezawodności ekspresów gastronomicznych linii Presto firma WMF stała się niekwestionowanym liderem w tej branży.Po zmieleniu kawa jest wstępnie zwilżana ciepłą wodą. Następnie pod wysokim ciśnieniem i w temperaturze 92 °C kawa przechodzi proces ekstrakcji, w wyniku którego wydobywany jest niepowtarzalny smak i aromat świeżo zmielonej kawy.
WMF Connect and Clean
Automatyczne funkcje czyszczenia. Płukanie systemu mleka WMF Connect and Clean oraz automatyczne czyszczenie urządzenia wykonujemy za naciśnięciem przycisku, a dalszy proces ekspres wykonuje sam.

Dane techniczne:

WMF Professional Brewing System – Profesjonalny System Zaparzania WMF
WMF Pre-Brewing System – System Wstępnego Naparzania WMF
LCD display, multilingual – wielojęzyczny wyświetlacz LCD
Możliwość zdefiniowania następujących kompozycji kawowych:

  • 1x Espresso, 2x Espresso
  • 1x Ristretto
  • 1x Cafe Crema, 2x Cafe Crema
  • Dzbanek (4,6,8 x Café Crema – do 1 litra)
  • 1x Café au Lait
  • 1x Cappuccino, 2x Cappuccino
  • 1x Latte Macchiato, 2x Latte Macchiato
  • 1x Espresso Macchiato

Dwie filiżanki kaw czarnych w jednym procesie parzenia
Cappuccino i Latte Macchiato – przy użyciu jednego przycisku, bez przesuwania filiżanki
Funkcja dozowania mleka spienionego lub nie spienionego
Gorąca woda do zaparzania herbaty
Regulowana moc kawy przy pojedynczym parzeniu
Programowalna pojemność filiżanki
Programowalny czas włączania o żądanej porze
Programowalny czas wyłączenia po upływie określonego czasu od ostatniego użycia
Automatyczny system płukania układu mleka
Automatyczny system płukania układu kawy
Automatyczny program czyszczenia ekspresu
Automatyczny program odkamieniania
Programowanie twardości wody w ekspresie
Regulowana wysokość wylewki uniwersalnej All-in-One z dyszą mleka – 65 do 135 mm
Pojemnik kawy ziarnistej – 250 g
Pojemność zbiornika wody – 2,8 l
Pojemność regulowanej komory zaparzania – 6 do 15 g
Niezależne systemy grzewcze (bojlery) – 2
Programowalna temperatura parzenia
Wyjmowany moduł zaparzający
Żarna młynka wykonane ze stali szybkotnącej wysokowęglowej
WMF Silence-System – tłumienie dźwięku pracy modułu zaparzającego
WMF Steam Jet – podgrzewacz parowy dla 2 filiżanek
WMF Perfect-Extraction-System – doskonały system ekstrakcji
Stylowe podświetlenie filiżanek
4 tryby pacy ECO i funkcja Zero Energy
Bezstopniowa skala mielenia
Wysokowydajna pompa – 16 bar
Pojemnik na fusy – ok. 20-30 porcji
Wymiary – szer. 38 cm, wys. 41 cm, głęb. 45 cm
Waga – ok. 19 kg
Waga modułu zaparzającego – 1,2 kg
Moc znamionowa – 2,0 – 2,2 kW
Napięcie – 220 do 230 V
Długość przewodu – ok. 1 m