Ekspres do kawy – WMF 1000 S Barista

Cena: 10 990,00 zł brutto
Nr. handlowy: 03 0500 0003

GDZIE KUPIĆ?

Jeśli potrzebujesz więcej informacji wyślij wiadomość tekstową, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą lub wyśle e-mailem fachową odpowiedź w ciągu kilku godzin.
Jeżeli chcesz uzyskać odpowiedź natychmiast pozostajemy do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu 602 138 644 (W godzinach od 8-20 przez 7 dni w tygodniu)


Ekskluzywne wzornictwo urządzenia nie uległo zmianie od momentu wprowadzenia na rynek pierwszego modelu WMF 1000. Wprowadziliśmy jednak w ekspresie WMF 1000 S Barista usprawnienia techniczne zwiększając tym samym wygodę jego użytkowania.
Młynek i moduł zaparzający funkcjonują w oparciu o układ tłumienia hałasu WMF Silence System, co pozwala rozkoszować się kawą w ciszy i spokoju.
Wyparzenie filiżanek parowym podgrzewaczem WMF Steam Jet gwarantuje, że Twoja kawa będzie mieć optymalną temperaturę.
Za pomocą funkcji dzbanka możesz przygotować do 8 filiżanek Cafe Creme.
Ponieważ WMF myśli także o ochronie środowiska, ekspres WMF 1000 S Barista został teraz wyposażony w wydajne tryby oszczędzania energii.

Kawa powinna być gorąca jak piekło, czarna jak diabeł, czysta jak anioł i słodka jak miłość…Doceń jego zalety:
WMF Steam Jet WMF Silence-System Ekspresy WMF Funkcja Dzbanka WMF
WMF Steam Jet – podgrzewacz parowy dla 2 filiżanek WMF nieustannie stara się, aby Twoja kawa smakowała zawsze wyjątkowo, zarówno w ciepłe jak i chłodniejsze dni. Dlatego też zadbano o to, aby Espresso było silne i gorące. Podawane w zimnych filiżankach szybko traci temperaturę, a idealna crema przestaje być już cremą. Dzięki zastosowaniu podgrzewacza parowego Steam Jet, taka sytuacja już się nie zdarzy.Umieść jedną lub dwie filiżanki (do góry dnem), naciśnij przycisk Steam Jet, a już po chwili będziesz mógł dłużej rozkoszować się smakiem prawdziwego, gorącego Espresso. WMF Silence-System – tłumienie dźwięku pracy modułu zaparzającego Teraz przyrządzanie kawy to nie tylko przyjemność, ale i komfort w użytku domowym. Dzięki zastosowaniu obudowy izolacyjnej w module zaparzającym dźwięk jego pracy nie stanie się już przykrym doznaniem dla Twoich uszu. Indywidualny gust – regulacja mocy kawy w zależności od pojemności filiżanki Użyj tego programu w celu ustawienia intensywności napojów kawowych w stosunku do rozmiaru kubka, tak aby osiągnąć ten sam smak w większej filiżance. Funkcja „Dzbanka” – dla 2, 4, 6 czy 8 filiżanek Cafe CremeJeśli potrzebujesz nieco więcej, ekspres przygotuje do 8 filiżanek (1 litr) Cafe Creme za naciśnięciem jednego przycisku.
WMF Perfect-Extraction-System All-In-One WMF Eko mode WMF WMF 1000s
Wybierz Swoją ulubioną kawę Teraz możesz zaprogramować pod przyciskami szeroki wachlarz kompozycji kawowych. Ustaw indywidualne parametry napojów, a z uniwersalnej wylewki popłynie:Ristretto – małe, potężne i wielce skuteczneEspresso – mała czarna z mocnym aromatem i charakterystyczną CremąCafe Crema – średnia o normalnej mocy. Idealna na rozbudzenie w chłodne, leniwe dniCafe au Lait – gorąca kawa z ciepłym mlekiem, o karmelowo-brązowym kolorze
Cappuccino – mleczne espresso z delikatną pianką
Latte Macchiato – trójwarstwowy napój mleczny
Espresso Macchiato – espresso z odrobiną spienionego mleka
Ponadto możliwe jest dozowanie ciepłego mleka i mleka spienionego oraz gorącej wody np. na herbatę
Ekspres wyposażony jest w automatyczny przełącznik: mleko spienione/mleko nie spienione
Wylewka uniwersalna All-In-One WMF – jedna do wszystkiegoWylewka uniwersalna All-In-One WMF stanowi jednocześnie wylewkę kawy i mleka. Poza tym można regulować jej wysokość, tak aby można było pod nią podstawić zarówno filiżankę do Espresso jak i szklankę do Latte Macchiato. Aby móc cieszyć się smakiem kawy we dwoje, dzięki podwójnej dyszy mleka, można zaparzyć jednocześnie dwie porcje Cappuccino i Latte Macchiato. W najwyższej pozycji wylewka uniwersalna All-In-One wydaje mleko. Po przesunięciu wylewki All-In-One nieco w dół, wydawane będzie mleko spienione. 4 tryby pracy ECO i funkcja Zero Energy Nie chcesz tracić więcej energii, niż potrzebujesz?! Użyj jednego z czterech trybów ECO przystosowanych i opracowanych do indywidualnych upodobań.Tryb 1 – dla miłośników napojów mlecznych – cappuccino w każdej chwili i bez zwłokiTryb 2 – bez czasu oczekiwania dla Cafe Creme lub Espresso Tryb 3 i 4 – napoje mleczne lub kawy czarne po krótkim czasie oczekiwania Ekspres biurowy Dzięki zastosowaniu dodatkowych akcesorii (np. nadstawka zbiornika ziarna), ekspres stanie się bardziej przyjazny w eksploatacji biurowej.
WMF Connect and Clean WMF Perfect-Extraction-System2 WMFProfesjonalny
Automatyczne funkcje czyszczenia. Płukanie systemu mleka WMF Connect and Clean oraz automatyczne czyszczenie urządzenia wykonujemy za naciśnięciem przycisku, a dalszy proces ekspres wykonuje sam. WMF Perfect-Extraction-System – doskonały system ekstrakcji Każde ziarenko kawy zawiera ok. 1200 składników, które wpływają na smak i aromat napoju. Aby je wydobyć potrzebna jest niezwykła precyzja ustawień stopnia mielenia ziarna. Profesjonalny system parzenia WMF. Profesjonalny moduł zaparzający to serce ekspresu. Jego waga – 1,2 kg czyni go jednym z najcięższych w swojej klasie, ze względu na wysokiej jakości materiały, z których został zbudowany. Masywna konstrukcja pozwala na utrzymanie stałego ciśnienia 16 bar i wysokiej temperatury.Technologia, innowacyjność oraz jakość i niezawodność modułu zaparzającego ekspresu WMF 1000 proS została przeniesiona z profesjonalnych ekspresów dedykowanych do gastronomii przez firmę WMF. Dzięki wysokiej jakości i niezawodności ekspresów gastronomicznych linii Presto firma WMF stała się niekwestionowanym liderem w tej branży.Po zmieleniu kawa jest wstępnie zwilżana ciepłą wodą. Następnie pod wysokim ciśnieniem i w temperaturze 92 °C kawa przechodzi proces ekstrakcji, w wyniku którego wydobywany jest niepowtarzalny smak i aromat świeżo zmielonej kawy.

Dane techniczne:

WMF Professional Brewing System – Profesjonalny System Zaparzania WMF
WMF Pre-Brewing System – System Wstępnego Naparzania WMF
LCD display, multilingual – wielojęzyczny wyświetlacz LCD
Możliwość zdefiniowania następujących kompozycji kawowych:

  • 1x Espresso, 2x Espresso
  • 1x Ristretto
  • 1x Cafe Crema, 2x Cafe Crema
  • Dzbanek (4,6,8 x Café Crema – do 1 litra)
  • 1x Café au Lait
  • 1x Cappuccino, 2x Cappuccino
  • 1x Latte Macchiato
  • 1x Espresso Macchiato

Dwie filiżanki kaw czarnych w jednym procesie parzenia
Cappuccino i Latte Macchiato – przy użyciu jednego przycisku, bez przesuwania filiżanki
Funkcja dozowania mleka spienionego lub nie spienionego
Gorąca woda do zaparzania herbaty
Regulowana moc kawy przy pojedynczym parzeniu
Programowalna pojemność filiżanki
Programowalny czas włączania o żądanej porze
Programowalny czas wyłączenia po upływie określonego czasu od ostatniego użycia
Automatyczny system płukania układu mleka
Automatyczny system płukania układu kawy
Automatyczny program czyszczenia ekspresu
Automatyczny program odkamieniania
Programowanie twardości wody w ekspresie
Regulowana wysokość wylewki uniwersalnej All-in-One z dyszą mleka – 65 do 135 mm
Pojemnik kawy ziarnistej – 250 g
Pojemność zbiornika wody – 2,8 l
Pojemność regulowanej komory zaparzania – 6 do 15 g
Niezależne systemy grzewcze (bojlery) – 2
Programowalna temperatura parzenia
Wyjmowany moduł zaparzający
Żarna młynka wykonane ze stali szybkotnącej wysokowęglowej
WMF Silence-System – tłumienie dźwięku pracy modułu zaparzającego
WMF Steam Jet – podgrzewacz parowy dla 1 filiżanki
WMF Perfect-Extraction-System – doskonały system ekstrakcji
4 tryby pacy ECO i funkcja Zero Energy
Bezstopniowa skala mielenia
Wysokowydajna pompa – 16 bar
Pojemnik na fusy – ok. 20-30 porcji
Wymiary – szer. 38 cm, wys. 41 cm, głęb. 45 cm
Waga – ok. 19 kg
Waga modułu zaparzającego – 1,2 kg
Moc znamionowa – 2,0 – 2,2 kW
Napięcie – 220 do 230 V
Długość przewodu – ok. 1 m