Ekspresy automatyczne WMF (biuro, dom, mała gastronomia)

ssssss

W pełni automatyczne ekspresy ciśnieniowe (biuro, dom, mała gastronomia)

Doświadczenie przyjemności idealnie przygotowanej kawy – za dotknięciem przycisku.
Nasze w pełni automatyczne ekspresy do kawy łączą wysokiej jakości materiały i nowoczesny design z jakością profesjonalnych urządzeń gastronomicznych. Wybierz jeden z naszych trzech w pełni automatycznych ekspresów, odpowiedni do swoich przyzwyczajeń kawowych.

 wmf1000s_www WMF 1000 Pro S Barista

NIEMIECKA marka WMF wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej
wymagających smakoszy czarnego napoju oraz wszystkich jego mlecznych kombinacji, stworzyła jedyny w swoim rodzaju, ekskluzywny ekspres ciśnieniowy WMF 1000 Pro S Barista. Urządzenie, którego funkcjonalność oraz niepowtarzalny design wytyczają nowy kierunek w segmencie ekskluzywnych ekspresów do kawy. WMF 1000 Pro S Barista na każdym etapie powstawania – od projektu po efekt końcowy – tworzony był z troską o najwyższą jakość, jak również z myślą, że stanie się on bestsellerem w segmencie automatycznych ekspresów ciśnieniowych. Pozwólmy więc sobie na odrobinę luksusu i podarujmy chwilę odprężenia przy filiżance mocnego Espresso lub delikatnego Latte Macchiato, które dzięki urządzeniu WMF 1000 Pro S Barista możemy z łatwością przygotować w domowym zaciszu.

Więcej…

 

 wmf1000s_www  WMF 1000 S Barista

Ekskluzywne wzornictwo urządzenia nie uległo zmianie od momentu wprowadzenia na rynek pierwszego modelu WMF 1000. Wprowadziliśmy jednak w ekspresie WMF 1000 S Barista usprawnienia techniczne zwiększając tym samym wygodę jego użytkowania. Młynek i moduł zaparzający funkcjonują w oparciu o układ tłumienia hałasu WMF Silence System, co pozwala rozkoszować się kawą w ciszy i spokoju. Wyparzenie filiżanek parowym podgrzewaczem WMF Steam Jet gwarantuje, że Twoja kawa zawsze będzie miała optymalną temperaturę. Za pomocą funkcji dzbanka możesz przygotować do 8 filiżanek Cafe Creme. Ponieważ WMF myśli także o ochronie środowiska, ekspres WMF 1000 S Barista został teraz wyposażony w wydajne tryby oszczędzania energii.

Więcej…

 

 wmf90_www WMF 900 Sensor Titan

Kawa powinna być gorąca jak piekło, czarna jak diabeł, czysta jak anioł i słodka jak miłość. Dzięki wstępnemu, szybkiemu ogrzewaniu filiżanki twoja radość z doskonale zaparzonej kawy zostanie zagwarantowana. Funkcja dzbanka oznacza, że ekspres WMF 900 Sensor Titan może zaparzyć za jednym naciśnięciem przycisku do 8 filiżanek świeżej Cafe Creme. Profesjonalny system zaparzania WMF oraz uniwersalna wylewka to profesjonalne podzespoły, które stały się już standardem w automatycznych ekspresach do kawy WMF. Ekran dotykowy WMF Sensor Touch Screen umożliwia intuicyjne sterowanie pracą ekspresu: już po lekkim dotknięciu ekranu ekspres zaparzy twoja ulubioną kawę. Ekspres WMF 900 wyposażony jest oczywiście w układ WMF Connect&Clean umożliwiający proste i szybkie czyszczenie systemu mleka oraz system oszczędzania energii: 4 tryby Eko i funkcję WMF Zero-Energy.

Więcej…