Małe AGD

Artykuły Gospodarstwa Domowego - Małe AGD„Życie smakuje wspaniale”.

To motto, któremu WMF poświęca się z pasją. Od 160 lat czynimy  przyrządzanie jedzenia i picia nowym doświadczeniem.
Jesteśmy zawsze otwarci na nowe trendy i rozwiązania przynoszące radość z użytkowania naszych produktów. Życie ulega zmianom, zmieniają i ewoluują się też nasze produkty. Nic więc dziwnego, że historia naszej firmy, to historia innowacji. Rok po roku nasze produkty są obsypywane gradem międzynarodowych nagród, ale przede wszystkim są uwielbiane przez klientów na całym świecie za ich doskonałą jakość i nowoczesną technologię.
Ty także możesz cieszyć się piękniejszą stroną życia wraz z WMF. Przeglądając ten katalog możesz poczuć, że życie smakuje jeszcze lepiej, gdy korzystasz z naszych doskonałych ekspresów do kawy jak też z zestawów śniadaniowych o prostych, a zarazem wybitnych kształtach i nowoczesnym, ponadczasowym oraz funkcjonalnym designie.

Linie WMF – Artykuły Gospodarstwa Domowego.

Linia Bueno Linia Stelio
bueno stelio
Stal szlachetna prezentuje się w kuchni stylowo i często kojarzona jest z dobrym smakiem.

Właśnie w oparciu o nią zbudowany jest zestaw śniadaniowy BUENO, co w kombinacji z czarującymi owalnymi kształtami i z czarnymi wykończeniami, wygląda bardzo kusząco. W końcu linia została stworzona tak, by być elegancką i nowoczesną – solo BUENO.

Błyszczące powierzchnie ze stali nierdzewnej o satynowym wykończeniu, podkreślone czarnymi konturami w połączeniu z przejrzystym wzornictwem.

Produkty o takich atrybutach pasują do każdego wnętrza. Zestaw śniadaniowy składa się z przelewowych ekspresów do kawy, czajników, jajowaru, tostera i wyciskacza owoców cytrusowych. Nowością jest dodatek do linii w postaci miksera.

Linia Nero Linia Terra
nero terra
Śniadaniowa seria NERO olśniewa klasycznym, a zarazem nowoczesnym i stylowym wykończeniem ze stali szlachetnej

.Błyszcząca, czarna seria z metalowymi elementami składa się z ekspresu przelewowego z termosem, czajników i tostera. NERO firmy WMF, to wysokiej jakości stal szlachetna, praktyczne funkcjonalności i piękna, klasyczna czerń. Nieulotne piękno w Twojej kuchni.

TERRA – ta nazwa mówi wszystko.

Naturalna mieszanina barw ziemi, metalicznego złota i brązu tworzy cudowny kontrast z lśniącymi detalami ze stali chromoniklowej. Kombinacja ta świetnie harmonizuje ze śródziemnomorskim stylem wykończenia, utrzymanym w ciepłych barwach. Czajnik, ekspres przelewowy i toster wzbudzają podziw funkcjonalnymi rozwiązaniami, łatwością obsługi i niebagatelnym wyglądem.

Linia Cashmira Linia Skyline
Cashmira Skyline
„Szampan na śniadanie!” Ten zwrot najlepiej oddaje ducha zestawu śniadaniowego WMF CASHMIRA.

Czajnik w kolorze champagne po raz pierwszy ujrzał światło dzienne na ekspozycji WMF na targach IFA 2012, razem z czajnikami w kolorach jade i coral. Spodobał się tak bardzo, że teraz oprócz czajnika do zestawu śniadaniowego wprowadziliśmy toster i ekspres przelewowy. Finalnie możesz mieć trzy perełki by móc modnie przyrządzić śniadanie. Dla Ciebie perfekcyjnie połączyliśmy złocistą obudowę urządzeń z matowymi i błyszczącymi metalowymi elementami, abyś mógł cieszyć się dwukolorową biżuterią w swojej kuchni.

 Są rzeczy, które chcesz mieć w swoim otoczeniu, jeśli to możliwe – na zawsze.

W tym celu wykonaliśmy nasz zestaw śniadaniowy z Cromarganu®. Ta wspaniała stal o bardzo wysokiej jakości zachowuje swój połysk przez długie lata. Cromargan® jest zarejestrowanym znakiem handlowym WMF dla stali 18/10 z potwierdzoną na sztućcach i naczyniach kuchennych trwałością i świetną charakterystyką pielęgnacji. Chcieliśmy opracować produkty unikalne w formie, wykonane z materiału wyróżniającego się trwałością i wykorzystujące technologię, która jest bardzo prosta w użyciu. Wynikiem Naszej pacy jest kolekcja WMF SKYLINE.

Linia Lineo Linia Lineo Shine
Lineo Lineo
NAJWYŻSZY STANDARD DESIGNU – JUŻ DZIŚ JEST KLASYKIEM JUTRA.

Z czystym językiem formy, nowa śniadaniowa seria LINEO jest oparta na XX – wiecznej stylistyce Bauhaus: praktyczność i bezkompromisowa prostolinijność jako odniesienie definiujące Bauhaus, zostały zaadoptowane do potrzeb współczesnych w designie LINEO.

Nowy zestaw śniadaniowy LINEO Shine Edition został wykonany z Cromarganu® polerowanego na wysoki połysk.

Przekonuje do siebie ponadczasowym, a zarazem nowoczesnym designem i przyjaznymi dla użytkownika funkcjonalnościami. Innowacyjna funkcja Aroma Perfection, która zapewnia niepowtarzalny aromat kawy, gwarantuje pełne zadowolenie z jakości przygotowanych napojów. Seria składa się z ekspresu przelewowego, tostera i czajnika.