WMF Presto! (WMF 1400) – Ekspres Samoobsługowy


Cena: W opisie poniżej
email: biuro@ekspresywmf.pl

Jeśli potrzebujesz więcej informacji wyślij wiadomość tekstową, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą lub wyśle e-mailem fachową odpowiedź w ciągu kilku godzin.
Jeżeli chcesz uzyskać odpowiedź natychmiast pozostajemy do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu 602 138 644 (W godzinach od 8-18 przez 7 dni w tygodniu).

EKSPRES DO KAWY DEDYKOWANY SAMOOBSŁUDZEWMF 1800S

 

 

Dostępne konfiguracje:

Od sierpnia 2014 modele presto! / 1400 classic występują w wcześniej przygotowywanych konfiguracjach, nie ma możliwości własnego konfigurowania tego modelu.

 

1 młynek ze zbiornikiem na ziarno, świeże mleko, Basic Milk, Basic Steam, podświetlenie LED, gorąca woda 1 młynek ze zbiornikiem na ziarno, czekolada, świeże mleko, Basic Milk, Basic Steam, podświetlenie LED, gorąca woda 2 młynki z 2 zbiornikami na ziarno, czekolada, świeże mleko, Basic Milk, Basic Steam, podświetlenie LED, gorąca woda
03 1400 6100 zbiornik na wodę 5.350,00 Euro netto 03 1400 6000 zbiornik na wodę 5.920,00 Euro netto 03 1400 6040 zbiornik na wodę 6.365,00 Euro netto
03 1400 6110 podłączenie wody + P&C 6.195,00 Euro netto 03 1400 6010 podłączenie wody + P&C 6.760,00 Euro netto 03 1400 6050 podłączenie wody + P&C 7.240,00 Euro netto

Opcje spieniania mleka:

BASIC MILK – Gorące mleko, gorące mleko spienione. Dozowanie gorącego mleka i gorącej pianki mlecznej odbywa się na zasadzie podciśnienia (samoczynny zaciąg mleka poprzez silikonowy wężyk)
BASIC STEAM – Gorące napoje, gorące mleko, gorące mleko spienione. Ręczne spienianie za pomocą dyszy spieniającej

Systemy czyszczenia:

PLUG&CLEAN
Automatyczny system mycia i dezynfekcji sekcji mleka za pomocą gorącej wody oraz pary. Adapter „Plug&Clean” powinien być wyjęty ze zbiornika na mleko (w przypadku gdy nie korzystamy z lodówki WMF) i włączony w odpowiednie gniazdo w ekspresie lub w lodówce (zależy od opcji). Po uruchomieniu, sekcja mleka zostanie przepłukana gorącą wodą oraz gorącą parą. Głowica powinna być myta ręcznie (zanurzenie w roztworze myjącym) co najmniej raz w tygodniu lub częściej o ile zachodzi taka potrzeba.

WMF Presto (WMF 1400), to najbardziej kompaktowy ekspres automatyczny na rynku w klasie „super automatic”. Niewielkie gabaryty, a ogromne możliwości. WMF Presto to połączenie atrakcyjnego i nowoczesnego wyglądu z wyjątkowo łatwą obsługą.

Presto posiada wiele opcji, dzięki którym przyszły użytkownik dokonując wyboru wyposażenia, koloru panelu i funkcji może sam zbudować sobie urządzenie zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

Presto może być wyposażony w dwa młynki do kawy ziarnistej, pojemnik na czekoladę lub topping oraz wbudowaną lodówkę na mleko. Na bazie tych produktów istnieje możliwość otrzymania do 12 rodzajów napojów takich jak espresso, latte macchiato, choccocino itp. Wszystko to za dotknięciem przycisków umieszczonych na szklanym panelu ekspresu.

Ekspres wyposażony jest w zbiornik na wodę i jednocześnie posiada możliwość bezpośredniego podłączenia do wody. Absolutną nowością jest zastosowany inteligentny system serwisowania „Service Concept”. Jest to szeroko rozwinięte rozwiązanie elektroniczne, które umożliwia użytkownikowi samodzielną korektę ustawień ekspresu i jakości napojów jak i przeprowadzanie podstawowych czynności serwisowych. Użytkownik otrzymuje komunikaty w języku polskim o wszystkich czynnościach, które powinien wykonać w ramach obsługi ekspresu. Wszystkie funkcje czyszczenia odbywają się automatycznie. Ponadto Presto wyposażony jest w funkcje „barista”, która umożliwia w prosty sposób dostosować moc napoju do indywidualnych upodobań. Praktycznym rozwiązaniem jest podgrzewanie grupy. Wszystkie funkcje uruchamiane są za pomocą dotyku przycisków na panelu lub wyświetlaczu ciekłokrystalicznym.

Presto zalecany jest do zastosowania w nowocześnie wyposażonych biurach, bankach, średniej wielkości kawiarniach i restauracjach salonach samochodowych, czyli wszędzie tam, gdzie jest pożądany nowoczesny wygląd, łatwość obsługi oraz szeroki wybór napojów.

Doceń jego zalety:

WMF Informacje WMF Barista WMF płukanie
Informacje na wyświetlaczu
Ekspres za pomocą wyświetlacza instruuje użytkownika krok po kroku, jak i pokazuje wszystkie operacje i informacje.
Symbol „Baristy”
Następny napój może być silniejszy lub słabszy, w zależności od preferencji klienta, za naciśnięciem jednego przycisku.
Opcja gorącego płukania
Opcja wstępnego podgrzewania wszystkich części ekspresu mających styczność z kawą. Perfekcyjne Espresso od pierwszej filiżanki.

 

WMF czekolada WMF inteligentny system
Opcja gorącej czekolady
Wzbogać swoje menu o gorącą czekoladę i napoje na jej bazie (czekolada + mleko + kawa).
Inteligentny system w WMF Presto
Po wydaniu napoju, ekspres automatycznie dobiera parametry dla zachowania zawsze najwyższej jakości każdego następnego napoju.
WMF specjały kawowe WMF kawa mielona WMF wygląd WMF plug & clean
Perfekcyjne napoje kawowe
Od Espresso do Chociatto, Presto przygotowuje każdy napój za dotknięciem jednego przycisku, zawsze zachowując najwyższą jakość.
Ręczne dozowanie kawy mielonej
Ekspresy z dwoma pojemnikami na produkty posiadają osobny dozownik do kawy zmielonej lub bezkofeinowej (niedostępne w wersji z 3 pojemnikami).
Atrakcyjny wygląd
Unikalny wygląd, niezależnie z której strony na niego patrzysz.
Funkcja „PLUG and CLEAN”
Opcja „Plug&Clean” zawiera system automatycznego czyszczenia spieniacza i dostępna jest jedynie w ekspresach podłączonych do stałego źródła wody i odpływu! Dzięki rozwiązaniu „Plug&Clean” wąż na mleko nie ma kontaktu z mlekiem z zewnątrz. Części mające kontakt z mlekiem muszą być czyszczone przy pomocy płynu czyszczącego jedynie raz na tydzień
WMF kompaktowe wymiary WMF styl WMF wylewka WMF fusy
Kompaktowe wymiary
Ekspres jest niewiele szerszy (325 mm) od poziomej strony kartki formatu A4. Na niewielkiej ladzie można ustawić dwa urządzenia.
Styl i klasa
Atrakcyjny wygląd ekspresu jest dopełniany przez efektowne podświetlenie, z dowolnym wyborem kolorów.
Regulowana wylewka
Uniwersalna wylewka może być regulowana w zakresie od 70 mm do 180 mm, co pozwala na zastosowanie wysokich kubków, szklanek i termosów. (200 mm w modelach bez pojemników na topping).

Duży pojemnik na fusy kawy
Łatwo dostępny duży zbiornik na fusy.
WMF oznakowanie napojów WMF przyłącze WMF filtr do wody WMF wersje bazowe
Oznakowania menu napojów
Oznakowania napojów mogą być łatwo zmienione, po prostu wysuń je i zastosuj nowe.
Elastyczność przy podłączeniu wody
W zależności od potrzeb ekspres może być wyposażony w zbiornik na wodę, stałe podłączenie do sieci wodnej bądź system Aquaflex (w tym przypadku ekspres może być podłączony do sieci wodnej lub korzystać z wbudowanego zbiornika). Oznacza to, że możesz przygotować kawę w każdych warunkach!
Filtry do wody
Stosując filtry do wody redukujemy w ten sposób osadzanie kamienia. Wydłuża to tym samym żywotność ekspresu jak i pozwala zachować wyjątkowy smak napojów.
3 wersje bazowe + opcje dodatkowe
WMF Presto jest dostępny w 3 bazowych wariantach, które mogą być wzbogacone o dodatkowe funkcje w dowolny sposób.
WMF automatyczne czyszczenie WMF pojemniki WMF moduł WMF akcesoria
Automatyczne czyszczenie
I odkamienianie za dotknięciem jednego przycisku. Łatwe, szybkie, oszczędzające koszty i czas.
Pojemniki
Zaprojektowane tak, aby być jak najbardziej przyjazne użytkownikowi. Przed ich zdjęciem spód zostaje zamknięty, co ułatwia napełnianie i czyszczenie.
Łatwa i prosta obsługa
Możesz wykonać podstawowe prace konserwacyjne samemu, co oznacza mniej wizyt serwisanta WMF.
Bogactwo akcesoriów
Takich jak, stojaki na filiżanki, kubki, podgrzewacze filiżanek, lodówki na mleko, moduły do vendingu oraz wiele innych.

Indywidualność jest kluczem

Dzięki sprawdzonej konstrukcji modułowej automatyczny ekspres do kawy WMF Presto jest łatwy do umiejscowienia w każdym stanowisku pracy. Urządzenie może być wyposażone w jeden lub dwa pojemniki na kawę razem z pojemnikiem na czekoladę, topping (mleko instant), podwójny pojemnik na czekoladę lub topping (mleko instant). Ekspres ze względu na przeznaczenie do samoobsługi posiada dodatkowe zabezpieczenia: wszystkie pojemniki są zamykane na klucz.

Dane techniczne:

WMF Professional Brewing System – Profesjonalny System Zaparzania WMF

WMF Pre-Brewing System – System Wstępnego Naparzania WMF

Możliwość zdefiniowania następujących kompozycji kawowych:

  • 1x Espresso, 2x Espresso
  • 1x Cafe Creme, 2x Cafe Creme
  • 1x Cappuccino, 2x Cappuccino
  • 1x Cafe Late, 1x Latte Macchiato
  • 1x Czekolada, 1x Chocciato (kawa+mleko+czekolada)
  • 1x Gorąca woda
WMF moduł zaparzający WMF kawa filtrowana WMF do samoobsługi WMF wyświetlacz
ESPRESSO
Mała czarna, mocna, intensywna z charakterystyczną Cremą.
Pojemność: 25-40 ml
CAFE CREME
Klasyczna czarna kawa. Idealna na rozbudzenie w chłodne, leniwe dni.
Pojemność: 125-150 ml
CAPPUCCINO
Podstawą jest duża ilość spienionego mleka dopełnianego klasycznym Espresso. Można posypać kakaem.
Pojemność: 150-180 ml
LATTE MACCHIATO
Trójwarstwowy napój mleczny. Pomiędzy warstwą mleka ciepłego a pianką mleczną znajduje się Espresso.
Pojemność: 220-300 ml
WMF moduł zaparzający WMF do samoobsługi WMF wyświetlacz
CAFE LATTE
Gorąca kawa z ciepłym mlekiem, o karmelowo-brązowym kolorze.
Pojemność: 150-180 ml
CZEKOLADA
Składniki – czekolada instant, mleko ciepłe, zwieńczenie pianką mleczną lub bitą śmietaną.
Pojemność: 200-300 ml
CHOCCIATO
Mix: kawa + czekolada + mleko. Zwieńczenie: pianka mleczna lub bita śmietana.
Pojemność: 200-300 ml

Regulowana wysokość wylewki uniwersalnej Kombi – 70 – 180 mm

Pojemnik na kawę (lewy i prawy) – 500 g lub 1000 g

Pojemnik na kawę centralny – 500 g

Pojemnik na czekoladę lub topping (mleko instant) – 500 g

Podwójny pojemnik na czekoladę lub topping (mleko instant), każda strona – 500 g

Wymiary – szer. 33 cm, wys. 67 cm, głęb. 55 cm

Waga – 30 – 40 kg

Moc znamionowa – 2,1 kW

Napięcie – 230 V

Rekomendowana wydajność dzienna – do 150 filiżanek

Wyposażenie:

  Standard Opcja
Pojemnik na ziarno 500g 2x500g ( jeden dodatkowy młynek z pojemnikiem)
Pojemnik na mleko instant x 500g (opcjonalny mikser z pojemnikiem na toping)
Pojemnik na czekoladę x 500g (opcjonalny mikser z pojemnikiem na toping)
Pojemnik „Double Chock” x 2x250g (opcjonalny mikser z pojemnikiem na dwa rodzaje topingu)
Pojemnik na wodę 4,5 litra x
Pojemnik na fusy ok. 40 porcji x
Dodatkowy, zewnętrzny pojemnik na fusy x Opcja płatna
System pielęgnacji systemu mleka Plug & Clean x Opcja płatna
Stałe przyłącze wody i odpływ wody z tacki x Opcja płatna
Tacka ociekowa 400ml razem z przyłączem wody i AquaFlex
Spieniacz mleka x
Wylewka wody zintegrowana „Kombi” x
Wylewka kawy, mleka, czekolady zintegrowana „Kombi” x
Wyświetlacz dotykowy x
Profesjonalny Moduł Zaparzania WMF 5-25g x